Fark Yaratan

Hizmetlerimiz

Hypnobirthing, Lamaze ve Active Birth onaylı, 16 saat süren bu detaylı çalışma, doğum öncesi zihinsel, psikolojik ve fiziksel olarak bütünlenmeyi sağlar. Bu çalışma sonunda doğum korkularını yenmiş, doğumda uygulayabilecekleri ilaç dışı ağrı kesici teknikleri öğrenmiş, doğum tercihlerini yapabilen ve kararlara aktif katılabilen aileler; başka türlü bir doğum hikayesinin da mümkün olabileceğini deneyimliyorlar.

DETAYLI BİLGİDETAYLI BİLGİ

Her kadın, doğumunda şefkat ve bilgi dolu ellerin desteğini hak eder. Doula, doğumdaki meleğiniz, destekçiniz, yardımcınız ve kucaklayanınızdır. İstanbul Doğum Akademisi ve İçsel Doğum’dan aldığı detaylı eğitimler ve tamamladığı staj doğumlar sonucu “Sertifikalı Doğuma Hazırlık Eğitmeni ve Doula” ünvanı almaya hak kazanan profesyonel doğum ve lohusa destekçisi Gamze Oruç, tüm bilgi ve deneyimi ile annelere doğumlarında rehber oluyor.

DETAYLI BİLGİDETAYLI BİLGİ

Doğuma o kadar konsantre oluyoruz ki, sonrasını çoğu kez atlıyoruz. Emzirme ve bebek bakımıyla ilgili her kafadan bir ses çıkıyor. Henüz doğum yapmış ve yeni hayatına alışmaya çalışan lohusa anne ise, tüm bunlarla baş etmeye çalışıyor, çoğu zaman da bu seslere yeniliyor.

Oysa tıpkı doğum gibi, bebekli hayatta da, doğru bilinen yanlışlar vardır. Eğer yeni anne bu doğruları bilirse, bebeğine yetemediği hissinden kurtulur ve en doğrusunu uygulayabilir.

DETAYLI BİLGİDETAYLI BİLGİ

Her şehirde ulaşılabilir olmayan Doğum Öncesi Rehberlik ve Nefes Çalışmaları’nı, evinizin konforunda ayağınıza getirdik! Online interaktif çalışmalarımız ile, her şehirden, istediğiniz her tarih ve saatte özel danışmanlık alabilirsiniz.
Her ay düzenlenen online grup çalışmaları ile de, sanal sınıfa bağlanarak diğer ebeveyn adayları ile etkileşim halinde çalışmalara katılabilirsiniz.
Online çalışmalar 12 saat sürer ve içeriği yüz yüze etkinlikler ile tamamen aynıdır. Olduğunuz şehirde bu çalışmalara ulaşamıyor, tarihleri uyduramıyor ya da evinizin konforundan uzaklaşmak istemiyorsanız, online interaktif katılım tam size göre!

DETAYLI BİLGİDETAYLI BİLGİ

Doğumdan sonraki ilk iki ay içinde Doğum ve Lohusa Doulamız Gamze Oruç’un verdiği lohusa desteği ile, anneler emzirme problemleri yaşamıyor, lohusa depresyonuna girmiyor, bebeğiyle güvenli bağlanmayı başarıyor ve bilinçleniyorlar.

DETAYLI BİLGİDETAYLI BİLGİ

Hamilelik, doğum öncesi, doğum anı ve doğum sonrasıyla ilgili, tıbbi olmayan her türlü soru ve sorununuz için, yüz yüze veya online bireysel danışmanlık veriyoruz.
Uzman Doula Gamze Oruç, hamilelikte, doğum anıyla ilgili veya doğum sonrası ihtiyaç duyulabileceğiniz desteği size, bireysel ve online danışmanlık ile veriyor.

DETAYLI BİLGİDETAYLI BİLGİ

Anlaşmalı iş ortaklarımız ile Hamilelik, Doğum Bebek Fotoğrafçılığı hizmeti, Mucizen’de sizlerle buluşuyor.
Hamilelik her anı unutulmaz, çok keyifli bir yolculuk ama elbette bir sonu var. Bu yolculuktan elinize kalanlar yalnızca anılarınız ve fotoğraflarınız olacak. Aynı şekilde doğum anınız ve bebeğinizin ilk haftaları, geri döndürülemeyecek kadar özel ve eşsiz zamanlar… Bu anları unutulmaz kılacak fotoğrafları şansa bırakmayın ve uzman ellere teslim edin.

DETAYLI BİLGİDETAYLI BİLGİ

Hamilelik boyunca hem doğuma hazırlanmak, hem de kas yapınızı güçlendirerek sağlıklı bir bedene sahip olmak istiyorsanız, Hamile Yogası dersleri tam size göre!
Gebelere en yüksek faydayı sağlayacak şekilde dizayn edilmiş ders programlarımız ile, hem yoganın hem de gevşemenin faydaları ile buluşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİDETAYLI BİLGİ

Mucizen doğumdan sonra da yanınızda! Doğum sonrası değişen vücudunuzu eskisinden de iyi hale getirmek, sıkılaşmak, kas miktarınızı artırmak ve sağlıklı bir bedene sahip olmak için; doğum sonrası özel programı ile mat pilates derslerimiz sabah ve akşam gruplarıyla devam ediyor.
Mucizen’de verilen mat pilates dersleri, içerik olarak özellikle doğum sonrası deformasyonlarını gidermek için tasarlanmıştır. Tamamen doğum yapmış kadınlara özel bu dersler sayesinde, hedefinize nokta atışı yaparak ulaşabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİDETAYLI BİLGİ

İzmirli anneler çok şanslı! Artık bebekleri ile birlikte spor yapabilecek, hem kendilerine vakit ayıracak, hem de bebekleri ile kaliteli zaman geçirebilecekler.
Bebeğinizin duygusal ve mental gelişimi anne karnında başlar ve 0-2 yaş arasında büyük ölçüde tamamlanır. Erken beyin gelişimi döneminde anne ile bebeğin güvenli bağlanması ve doğru iletişim kurabilmeleri çok önemlidir. Anne-bebek pilatesi, yalnızca doğum sonrası forma girmenize yaramaz, aynı zamanda bebeğiniz ile mükemmel bir bağlanma sağlar. Egzersiz sırasında salgılanan seratonin yani mutluluk hormonu sayesinde, hem siz, hem de bebeğiniz için keyifli vakitler sizi bekliyor.

DETAYLI BİLGİDETAYLI BİLGİ

KORKULARINIZDAN ARININ

“Hypnobirthing, Lamaze ve Active Birth” onaylı, 16 saat süren bu detaylı çalışma, doğuma zihinsel, psikolojik ve fiziksel olarak bütüncül bir...

DOĞUMUNUZA HAZIRLANIN

Hamilelik boyunca hem doğuma hazırlanmak, hem de kas yapınızı güçlendirerek sağlıklı bir bedene sahip olmak istiyorsanız, Hamile Yogası dersleri...

DOĞUMDA DESTEK ALIN

Her kadın, doğumunda şefkat ve bilgi dolu ellerin desteğini hak eder. Doula, doğumdaki meleğiniz, destekçiniz, yardımcınız ve kucaklayanınızdır...

BEBEKLİ HAYATA HAZIR OLUN

Doğuma o kadar konsantre oluyoruz ki, sonrasını çoğu kez atlıyoruz. Emzirme ve bebek bakımıyla ilgili her kafadan bir ses çıkıyor. Henüz doğum...