Doğal Takviyeler ve Bakım Ürünleri Tavsiyesi – www.kokoshabla.com

Doğal Takviyeler ve Bakım Ürünleri Tavsiyesi – www.kokoshabla.com

Hepimizin doğal yaşamaya yöneldiği şu dünemde, annelerden sıklıkla doğal ürünlerle ilgili sorular alıyorum. Gerek hamilelik süresince, gerekse bebek büyütürken, hem kendileri hem de aileleri için temiz ve güvenilir ürünler arayışındalar.

Ben kendim de doğal beslenmeye, kimyasaldan kaçınmaya ve çocuğumu da bu şekilde büyütmeye özen gösteren bir anne olduğum için, bu konuları çok araştırıyorum. Güzel ürünlere rastladığımda ise, sizlere de tavsiye etmeden geçmek istemiyorum.

Covid-19 ile mücadele ettiğimiz bu aylarda da, bağışıklık sistemimizi güçlü tutmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Uzmanlar, virüsün özellikle bağışıklık sistemi zayıf olan insanlarda, ağır vakalar halinde seyrettiğini söylüyorlar. Ben de ailemi korumak için bazı önlemler almak ihtiyacı içinde araştırma yaparken, özellikle D vitamini depolarımızın dolu olmasının çok önemli olduğunu okudum ve doğal bir takviye arayışına girdim. Bu esnada, bir dostumun tavsiyesi ile ActiveBee ürünleri ile tanıştım. Yalnızca D vitamini değil, bağışıklık sistemi güçlendirici takviyelerden de kullanmaya başladık

Multivitamin ile zenginleştirilmiş balık yağı şurubunu çok seviyorum, tek ürünle oğluma ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve Omega 3’ü vermiş oluyorum. Bu ürünü hamilelere ve emziren annelere de tavsiye ederim, sizin için çok faydalı bir besin desteği.. Elbette her türlü takviyeyi kullanmadan önce, doktorunuza danışmayı unutmayın.

Multifer ürünü ise bir demir takviyesi ama piyasadaki diğer demir damlalarından farklı olarak A, C, D vitaminleri ile zenginleştirilmiş bir ürün. Bu vitaminlerin, vücutta demir emilimini artırdığını biliyoruz, bu yüzden demirden zengin besinleri mutlaka C vitamini içeren yiyeceklerle tüketmeyi önerirler. İşte bu ürün, aldığınız demirin emilimini artıracak şekilde dizayn edilmiş, açıkçası çok zekice buldum.

Kardeşim için ise B12 vitamini takviyesi aldım, belki biliyorsunuzdur, B12 vitaminini vücudumuz kendisi üretemiyor. Besinlerden almamız gerekiyor. Bağışıklığı güçlendirmesi, yaşlanma karşıtı etkileri, dikkati toplamada yardımcı olması ve hafıza güçlendirici olumlu etkileri sebebiyle, çok yoğun çalışan kardeşime destek olacağını düşündüm.

En sevdiğim ürünlerinden biri ise Anne-Çocuk Macunu! Özellikle emziren anneler mutlaka incelemeli, çünkü bağışıklık sisteminizi güçlendiren, sizi hastalıklara karşı dirençli yapan ve doğal antibiyotik özelliği taşıyan bu ürün, sütünüzü de artırıyor. Ayrıca 1 yaş üstü çocuklarınızda da kullanabilirsiniz. Propolis, bal, arı sütü ve polen de içerdiği için, arı ürünleri alerjisi olan kişilerin kullanmasını tavsiye etmem.

Ben bu ürünlerle tanışmış ve bayılmışken, dahası da olduğunu öğrendim! Meğer aynı firmanın, Kokosh Abla markası altında doğal kişisel bakım ürünleri de varmış. Özellikle gebelikte oluşabilecek vücut çatlaklarını ve lekeleri önleyici kremlerine bayıldım. Ambalajı da çok güzel, kokusu da.. Doğal nemlendiricileri çok severim, o yüzden banyodan sonra kullanmak üzere kendime de aldım.

Yüz bakım ürünleri de çok güzel, doğal serumlar, yüz nemlendiricileri, leke önleyiciler, yaşlanma karşıtı ürünler.. Bünyesine yüzlerce kimyasal yüklemeden bu faydaları sağlamak isteyen herkesin mutlaka incelemesi lazım. Tüm ürünler www.kokoshabla.com sitesinde mevcut, detaylı bakmak isteyen tıklasın.

Henüz almadığım ama yaz başlarken mutlaka alacağım ürün ise Doğal Güneş Kremi. Çocuklarımıza güneş kremi seçerken o kadar zorlanıyoruz ki, sert ve zararlı kimyasallar içermeyen bir ürün bulmak çok zor. Tertemiz içeriği benim çok dikkatimi çekti, siz de bakmak isterseniz link bırakıyorum:

https://www.kokoshabla.com/urun/dogal-gunes-kremi

Ben yine sizlerin de seveceğini düşündüğüm ürünler, yöntemler, bilgiler öğrendikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. İlginizi çeken konular ve ürünler hakkında inceleme talep ederseniz bana info@mucizen.com adresinden yazabilirsiniz. Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum.

Gamze Oruç

Hamile Rehberi & Doula

Emzirme Destekçisi

Hamile Yogası Eğitmeni